Dostawa

Przesyłka kurierska:
 1. przelew - 19zł
 2. pobranie - 22zł

Przesyłki zagraniczne :

     

Realizacja zmówień

 1. Warunkiem dokonania zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia. Zamówienie jest uznawane za ważne i wiążące, jeżeli formularz zamówienia został prawidłowo wypełniony przez Klienta i wysłany do Sklepu przy wykorzystaniu systemu rejestracji i mechanizmów zawartych na stronach Sklepu.
 2. Zamówienia na produkty będą przyjmowane według kolejności zgłoszeń. W wyjątkowych sytuacjach, w przypadku braku danego towaru, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i poproszony o podjęcie decyzji, co do dalszej realizacji zamówienia. Klient może anulować całe zamówienie, wyrazić zgodę na częściową realizację zamówienia lub na wydłużenie czasu realizacji.
 3. Realizacja zamówienia trwa od 5-15 dni roboczych od zaakceptowania płatności. W przypadku większych zamówień czas realizacji może ulec zmianie.
 4. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Dodatkowo pracownik Sklepu może kontaktować się z Klientem telefonicznie w celu potwierdzenia zamówienia.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo do:
  1. odmowy realizacji zamówienia, które zawierać będzie niekompletne dane, w szczególności takie, które są niezbędne do potwierdzenia i prawidłowej realizacji zamówienia;
  2. odmowy realizacji zamówienia wzbudzającego wątpliwości;
 6. Zmiany w zamówieniu Klient może wprowadzić wyłącznie przed jego potwierdzeniem.


ZuZu-La